Per la defensa dels drets de tots els nens

Dimecres, 28 de Novembre de 2018

XIV Congrés Internacional d'Infància Maltractada

XIV Congrés Internacional d'Infància Maltractada
NO PARLAR, NO VEURE, NO SENTIR

Els dies 22, 23, i 24 de novembre s'ha celebrat el XIV Congrés Internacional d'Infància Maltractada, organitzat per la Federació d'Associacions per a la Prevenció del Matrato Infantil (FAPMI) al Palau de les Heures. Campus Mundet de Barcelona.

Dijous 22, la coordinadora de l'equip terapèutic de la nostra entitat, Carme Gálvez Rendón, va exposar la intervenció: Adults inadequats, nens vulnerables Les conductes sexuals inadequades, primer pas per a l'abús sexual infantil ?

Els autors d'aquest treball són l'equip de terapeutes de la nostra entitat: Carme Arnau Solé, Oihana Mendiguren Goienola, Elena Aznar Rodríguez i Carme Gálvez Rendón.

« tornar