To defend the rights of all children

News (Page 3)

Wednesday, 28 May 2014
Projecte guanyador Euro Solidari 2013

Projecte guanyador Euro Solidari 2013

Aquest darrer 28 d'abril l'empresa ABERTIS ens va fer entregar de la donació corresponent al premi com a guanyadors de la Campanya Euro Solidari 2013

[read more]

Thursday, 24 April 2014
Paradeta de Llibres i Roses

Paradeta de Llibres i Roses

Per Sant Jordi és costum regalar llibres i roses, i com cada any vam estar a la Plaça Catalunya celebrant la festa

[read more]

Friday, 21 March 2014
Llibres per Sant Jordi

Llibres per Sant Jordi

Com cada any muntarem la nostra paradeta de llibres a la Plaça Catalunya

[read more]

Tuesday, 18 February 2014
Performance of Carles Flavià

Performance of Carles Flavià

Fridayat 11 pm performances of Carles Flavià at Luz de Gas

[read more]

Tuesday, 31 December 2013
Missatge

Missatge

Aquest és el missatge de l'entitat per aquest any 2013

[read more]

Friday, 20 December 2013
Day in Port Aventura

Day in Port Aventura

On december 28th, 2013 We'll go to Port Aventura for a very fun day

 

[read more]

Thursday, 5 December 2013
We are grateful to!

We are grateful to!

Children living in our hosted centers, our parent organization's Associació Asteroide B-612, grateful for donations from DABA-Nespresso and Croda Ibérica

[read more]

Sunday, 1 December 2013
Concert Benèfic de Sant Esteve

Concert Benèfic de Sant Esteve

Concert Benèfic de Sant Esteve, a favor de la Fundació Conceció Juvanteny

[read more]

Friday, 15 November 2013
Encouraging messages

Encouraging messages

The belief in the work carried out and messages like these help us to continue pursuing our goal

[read more]

Monday, 28 October 2013
Christmas and Epiphany campaign 2013-2014

Christmas and Epiphany campaign 2013-2014

Toys and gifts for children in Christmas season

[read more]

Page « 1 2 3 4 »